Furion OTS.

Oficjalne forum Furion OTS.


  • Index
  •  » Bugi
  •  » Cofka zwiazana z wyrzuceniem serwera

#1 2010-12-04 23:04:17

10111

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-12-04
Posty: 3
Punktów :   

Cofka zwiazana z wyrzuceniem serwera

Otóż problem jest następujący:

       Pożyczyłem koledze super mr ( ok. godziny 21) oddał mi ją ok godziny 22:00. Pogralem jakies 30 minut, i serwer zrobił się off. Wywaliło każdego. gdy po kilku minutach serwer powstał, zalogowałem się na expie. Dość szybko zorientowałem się, że brakuje mi super mr. Dzwonię więc do kolegi, że najprawodpodobniej była cofka, i nie mam super mr, ale zapewne on ją ma. Niestety, po dokładnym przeglądzie BP stwierdził, iż też jej nie posiada. Mr po prostu przepadła.

                Podczas pisania tego postu kolega do mnie dzwoni, iż nie ma vipa, którego zakupił 10 minut prędzej. Mogl wchodzic na vip expy, czego sam bylem swiadkiem. a teraz wyswietla sie komunikat, iz nie ma vip.

Proszę o natychmiastowe rozpatrzenie mojej prośby, i przywrócenie super MR na postac o nicku 'Ostros'  jak również vip acces na chara o nicku 'Champion'.


                                Licze na ludzkie podejście do tej sprawy, jak również szybkie.


@EDIT:

10:30 [CM] Elan'ek: Dowody ze miales.

Ostatnio edytowany przez 10111 (2010-12-05 12:55:56)

Offline

 

#2 2011-03-15 14:35:26

Lord Nelson

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-03-15
Posty: 4
Punktów :   

Re: Cofka zwiazana z wyrzuceniem serwera

witam

mam ten sam problem!

Miałem swój główny bp  w ktorym trzymalem wszystko co najwazniejsze (sUH, sMR, sc oraz inne itemy) niestety gdy pojawil mi sie RS to zostawilem go w domku a przerzucilem sie na pusty bp ze zwyklym uh'em i mr, zeby wrazie dead czy cos nic nie stracic waznego.

O 13:30 tego pechowego dnia RS sie skonczyl, wiec wzialem z powrotem swoj bp zeby pojsc expic czy huncic  a tu nagle kick, wyrzucilo wszystkich z serwera, loguje sie a tu mam na sobie ten pusty bp z ze zwyklymi runami. Bylem pewny ze wlasciwy jest w domku, lecz gdy poszedlem po niego to zastalem taki sam jaki mialem na sobie (pusty). stracilem wszystko najwazniejsze  co mialem..


Chcialbym aby ktos to wyjasnil i zwrocil moje rzeczy zakupione z SMS shop.

Pisze dopiero teraz o tym poniewaz myslalem ze ktos poinformuje wczesniej admina i zrobicie cofke, tak aby wszystko wrocilo do normy, ale niestety.. Mysle ze takich osob jak ja, jest znacznie wiecej.



pozdrawiam
nelson

Offline

 

#3 2011-03-16 20:29:30

Nefre

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-01-27
Posty: 25
Punktów :   

Re: Cofka zwiazana z wyrzuceniem serwera

Niestety jako Senior Tutor nie mogę ci pomoc. przepraszam.
skontaktuj się z god'em lub daj mu jakiś dowód ze posiadałeś takie ów itemki. a sprawa zostanie rozwiązana

Pozdrawiam Nefre

Offline

 

#4 2011-03-20 23:38:16

Lord Nelson

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-03-15
Posty: 4
Punktów :   

Re: Cofka zwiazana z wyrzuceniem serwera

Kontaktowałem się ale 0 odzewu z jego strony..

Myślę, że najlepszy dowodem na to że miałem te runki będą inni gracze np. xxavierx który nie raz widział jak ich uzywam...

Offline

 
  • Index
  •  » Bugi
  •  » Cofka zwiazana z wyrzuceniem serwera

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.udc.pun.pl www.clansot.pun.pl www.shinobiarenapl.pun.pl www.astrayah.pun.pl www.zarzadzanie09.pun.pl