Furion OTS.

Oficjalne forum Furion OTS.

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 2010-12-06 19:58:10

10111

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-12-04
Posty: 3
Punktów :   

Cofka, 0 zainteresowania

Otóż problem jest następujący:

       Pożyczyłem koledze super mr ( ok. godziny 21) oddał mi ją ok godziny 22:00. Pogralem jakies 30 minut, i serwer zrobił się off. Wywaliło każdego. gdy po kilku minutach serwer powstał, zalogowałem się na expie. Dość szybko zorientowałem się, że brakuje mi super mr. Dzwonię więc do kolegi, że najprawodpodobniej była cofka, i nie mam super mr, ale zapewne on ją ma. Niestety, po dokładnym przeglądzie BP stwierdził, iż też jej nie posiada. Mr po prostu przepadła.

                Podczas pisania tego postu kolega do mnie dzwoni, iż nie ma vipa, którego zakupił 10 minut prędzej. Mogl wchodzic na vip expy, czego sam bylem swiadkiem. a teraz wyswietla sie komunikat, iz nie ma vip.

Proszę o natychmiastowe rozpatrzenie mojej prośby, i przywrócenie super MR na postac o nicku 'Ostros'  jak również vip acces na chara o nicku 'Champion'.


                                Licze na ludzkie podejście do tej sprawy, jak również szybkie.


@EDIT:

10:30 [CM] Elan'ek: Dowody ze miales.


Ten artykuł jest na forum ok 4 dni, niestety support nie raczył mi odpowiedzieć. Prosząc o poradę CM'a , zamianst podac mi gg Gooda po prostu każe udowodnić iż miałem, Kurwa jak?? jak mozna udowodnic? mam mieć włączonego HyperCam'a 24/7 i zrobić filmik 0,5terrabyte, żebyscie widzieli, iż miałem ta mr, a po cofce nie ma? Stawiacie słabe serwery, macie cofki i unikacie odpowiedzialności za to. Ni chuja drugiej Super MR nie kupie, czekam na zwrot, a kolega na zwrot VIPa.

Jezeli ktos zaczyna grę na tym OTS odradzam, z powodu braku zainteresowania miłą grą na serwerze. Nie spotkałem się jeszcze z taką ignorancją na jakimkolwiek ots.

Offline

 

#2 2010-12-24 23:13:31

andzela

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-12-24
Posty: 2
Punktów :   

Re: Cofka, 0 zainteresowania

Potwierdzam mi kolega dał 400 scarab coins i niestety była cofka powiedziałam otym CM'owi a on powiedział ze niema świadków poszlam po tego kolege a on powiedzial wyklinając nas ze to nasza sprawa i niech spier.....

Offline

 

#3 2010-12-25 11:53:30

 eSeNUZet

Użytkownik

12172135
Call me!
Skąd: Chrząszczyżewoszyce
Zarejestrowany: 2010-09-29
Posty: 33
Punktów :   
WWW

Re: Cofka, 0 zainteresowania

Dziwne, że dopiero teraz o tym piszesz. Coś tu nie tak jest


Ale Ważne Jest To, Że Do Przodu Nadal Krocze,
I Spełniam Po Kolei Wszystkie Wymogi
Pracą Ciężką Tylko Mój Przyjacielu Drogi.

Offline

 

#4 2010-12-25 13:41:18

Elanek

Moderator

Zarejestrowany: 2010-08-29
Posty: 18
Punktów :   

Re: Cofka, 0 zainteresowania

Zamknij jape debilu nie wiesz co mówisz a do każdego się przypierdalasz
Ostros ogarnij się bo ja też mogę zwołać stado debili ze miałem 99999999 gn i kazać Papkiemu mi je oddawać.
Wesołych świat
Przybieżeli do Venore magowie każdy z nich ma hat of the mad na głowie !

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.wsbfir.pun.pl www.zarzadzanie09.pun.pl www.sanitarka.pun.pl www.deathway.pun.pl www.forumtibiots.pun.pl