Furion OTS.

Oficjalne forum Furion OTS.


#1 2011-02-08 09:42:52

 [GM] Divine Scar

Użytkownik

Skąd: WWA
Zarejestrowany: 2011-01-24
Posty: 22
Punktów :   

Update, support!

Update tuz, tuz....

Jak dobrze wiemy, dzieki uprzejmosci naszego [GoD] Papkie juz 12 lutego bedziemy mogli cieszyc sie widokiem nowej, jak to niektorzy mowia, "2 EDYCJA FURIONA", czyli czeka nas update. Widze na serverze duze poruszenie, dzieki temu wydarzeniu. Miejmy nadzieje ze nasz "Bog" sprosta oczekiwaniom, wszystkich ciekawych i poczujemy chec do gry na nowo, z nowymi mozliwosciami!

Do sedna.... Ten temat ma na celu 2 rzeczy. Po 1 to forum musi sie przebucic, a budzic je bedziecie Wy, gracze! Pisac posty, udzielac sie, wyrazac swoje zdanie! To Wy tak naprawde tworzycie ten OTS.

No a po 2 i chyba dawno powinienem zalozyc ten temat, chce aby kazdy, kto jest zainteresowanym byciem w supporcie, napisal w tym wlasnie dziale czemu to on\ona powinna byc w zarzadzie naszego OTSa.

Bede rozpatrywal Wasze wszystkie propozycje, tak samo. Nie bede kierowal sie sympatia, lub niechecia do kogos, bo nie o to chodzi. Bede wybieral ludzi ambitnych, z tzw. "furionowym OGAREM" czyt. nie napierdalam notek i banow po powiedzial do mnie "ee" albo "Twoja stara pije wode po pierogach" lub poczuciem ze "teraz kurwa moge wszystko bo moj outfit rozni sie od innych". Nie o to chodzi... Support jest dla grzaczy, a nie gracze dla supportu.... Liczy sie dla mnie rowniez czestotliwosc bycia online. Nie chce ludzi ktorzy, pierdolna mi zaje samoprezentacje, a okaze sie ze beda tylko tydz grali na OTSie.
Wiec graczu! jesli nie wiazesz przyszlosci z Furionem dlzuej niz 2 tyg, to prosze, nie dodawaj tutaj posta.


Takze konczac, czekam na Wasze, mozna powiedziec "CV", no i chyba musze sie brac na tegie rozkminy kogoby, tutaj wybrac...

Pozwodzenia

GM

Ostatnio edytowany przez [GM] Divine Scar (2011-02-08 10:06:01)

Offline

 

#2 2011-02-08 11:32:06

AderS

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-01-30
Posty: 10
Punktów :   

Re: Update, support!

Witam. Uwazam ze moglbym byc w supporcie poniewaz dosc czesto i dlugo jest online, jestem obeznany z mapa serva - wiem gdzie co sie znajduje (przynajmniej wiekszosc), chetnie pomoge graczom gdy bedzie to konieczne, wiem ze nie zrezygnuje z gry na tym ots po 1-2 tyg.

Tak poza tym to nudzi mi sie i niemam co robic

Moze i nie zostane wybrany ale i tak zawsze warto probowac.
To na tyle, Pozdrawiam.

Offline

 

#3 2011-02-08 12:12:20

 [GM] Divine Scar

Użytkownik

Skąd: WWA
Zarejestrowany: 2011-01-24
Posty: 22
Punktów :   

Re: Update, support!

Pierwsze koty za ploty!
Dziekuje Adersiu, za dodanie posta. Zachecaj innych na OTSie, aby dodawali posty. Potrzebujemy zycia na tym forum

GM

Offline

 

#4 2011-02-08 13:27:43

Fanatick

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-01-30
Posty: 1
Punktów :   

Re: Update, support!

Witam .
Gram na furionie od dawna < Daro of Koks > , co prawda miałem przerwę ale teraz chcę aby ten serwer mógł się rozwijać mianowicie zwiększyć liczbę graczy , jakieś konkursy aby gra na furionie była dobrą zabawą  . Już dawno składałem podanie o tutora ale chyba nie było ono nawet rozpatrzone . Na serwerze spędzam dosyć dużo czasu , staram się służyć pomocą , mapę znam bardzo dobrze komendy również nie stanowią dla mnie problemu . Więc uważam że nadaję się na tutora . Mam nadzieję że pozytywnie rozpatrzysz moją propozycję . Dziękuje

Ostatnio edytowany przez Fanatick (2011-02-08 13:32:26)

Offline

 

#5 2011-02-08 13:30:21

Nefre

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-01-27
Posty: 25
Punktów :   

Re: Update, support!

Już Dwie osoby

bardzo dobrze składać składać

@down
Ależ oczywiście szanowny GM. nie będę nabijał postów bo to nie ładnie ;d
to prawda każdy może zostać Tutorem wystarczy odrobina chęci i kreatywności ;d

Ogólnie rzecz biorąc AderS też ładnie się przedstawił.

Ostatnio edytowany przez Nefre (2011-02-08 14:38:13)

Offline

 

#6 2011-02-08 13:42:29

 [GM] Divine Scar

Użytkownik

Skąd: WWA
Zarejestrowany: 2011-01-24
Posty: 22
Punktów :   

Re: Update, support!

Chyba moj kochany [T] Nefre, przyzna mi racje ze Fanatick zlozyl bardzo ladne "CV"? Wiecej, wiecej, wiecej moi drodzy, kazdy ma rowne szanse, niezaleznie od lvla!!!

GM

Offline

 

#7 2011-02-08 14:58:46

 Viceroy

Użytkownik

Skąd: Stalowa Wola
Zarejestrowany: 2010-09-05
Posty: 35
Punktów :   

Re: Update, support!

Siema,
Jestem jednym z nielicznych tak jak Fanatick ktorzy graja tutaj od bardzo mialem przerwe okolo 2 miechy ale od Grudnia wrocilem na serwa i gram lubie pomagac ludzia odpowiadac na pytania kierowane przez graczy oglem lubie pomagac ludzia często jestem online Znam mape,komendy,czary,wiele osob tych w top 15 jak i tych mniejszych lvl . Moge tez pomoc w rozwinieciu Otsa sprowadac graczy jak i pomagac w sprawach technicznych


Kiedys skladalem podanie o tutora lecz wygrala ta osoba ktora jechala na bocie

Licze o pozytywne rozpatrzenie mojego podania

Dziekuje i Pozdrawiam Viceroy

Ostatnio edytowany przez Viceroy (2011-02-08 15:03:00)


"Zabijam wszystko co się rusza i na drzewo nie ucieka"
[b]"Niczym jak Feniks Z Popiołu Powstałem"
Ying Yang 4Ever

Offline

 

#8 2011-02-08 15:05:27

Nefre

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-01-27
Posty: 25
Punktów :   

Re: Update, support!

Dziekujemy Viceroy'u za złożone podanie
oczywiście bedzie rozpatrzone w najblizszym czasie.

Pozdrawiam "Nefere"

Offline

 

#9 2011-02-08 15:56:07

Mage Pheonix

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-02-08
Posty: 1
Punktów :   

Re: Update, support!

Witam.
Uwazam ze moglbym byc w supporcie poniewaz dosc czesto i dlugo jestem dostepny, znam mapę, myslę ze mogłbym pomagac innym graczom. Moze nie gram zbyt dlugo, ale to tylko dlatego ze mialem przerwe z powodu problemów zwiazanych z internetem. Teraz zmienilem na inny i jet OK. Lubie bardzo tego otsa i bylbym zaszczycony gdybym dostał Tutora.
Proszę o wyrozumialośc za przerwe w grze.
Pozdrawiam Mage Pheonix.

Offline

 

#10 2011-02-08 16:21:01

 [GM] Divine Scar

Użytkownik

Skąd: WWA
Zarejestrowany: 2011-01-24
Posty: 22
Punktów :   

Re: Update, support!

Piszcie piszcie. Moje posty swiadcza tylko o tym ze widze kazda odpowiedz i propozycje, aby kazdy wiedzial ze jego "CV" nie zostalo pominiete, zapomniane lub niezauwazone.
Dziekuje Vicku i Mage za dodanie postów. Gloscie na OTSie ze jest przeprowadzany taki wybor na forum.

GM

Offline

 

#11 2011-02-08 16:25:30

Booble

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-02-08
Posty: 1
Punktów :   

Re: Update, support!

Siema
Gram na tym ot'esie już dłuższy czas, jednak nie gram chyba tak dlugo ja niektóre osoby. Znam dużo ludzi, mapke, komendy i jestem obeznany już z taką funkcją na ots poniewaz już nie raz miałem tutora. Lubie pomogać ludziom, czesto jestem online. Będę się starał żeby było jak nalepiej na ots, będe opanowywał spam, ludzi którzy reklamują inne ots itp. Tak jak użytkownicy powyżej też składałem już podanie ale chyba nie zostało rozpatrzone, mam nadzieje że tym razem się uda
Pozdrawiam.



see you in tibia

Offline

 

#12 2011-02-08 16:30:21

Nefre

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-01-27
Posty: 25
Punktów :   

Re: Update, support!

Dziekujemy ci Booble za złozony post.

Offline

 

#13 2011-02-09 11:33:34

 [GM] Divine Scar

Użytkownik

Skąd: WWA
Zarejestrowany: 2011-01-24
Posty: 22
Punktów :   

Re: Update, support!

Jak powiedzialem kazdy post i Wasze propozycje beda rozpatrzone, bez wyjatku. Nasza decyzja bedzie uargumentowana. Czemu to wlasnie te osoby beda w supporcie. Szybciutko, macie malo czasu, zostaly tylko 3 dni!!! Informowac innych!


GM

Offline

 

#14 2011-02-10 09:33:46

Xantarax

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-02-10
Posty: 3
Punktów :   

Re: Update, support!

Witam .

Troche o mnie :
Name :Xantarax
Level : 100k ~
zainteresowania : Informatyka
ile dziennie jestem online : 6-8h~
od kiedy gram w tibię : od 7 lat  w tym 4 lat na Rl Tibi pużniej przeniosłem się w świat ots'ów
od kiedy gram na serverze Furion : od 5 miesiency
dlaczego ja ? : dużo czasu spędzam na ots i mogę dużo pomóc gracza zarówno nowym jak i starym
co mogę wnieść ? : miłą atmosfere , w miare możliwości jestem w stanie pomóc każdemu.
inne : doświadczenie z rangą tutora na Rl Tibi

Myślę, że administracja nie zawiodła by się na mnie.

Pozdrawiam. Xantarax

Offline

 

#15 2011-02-10 12:35:35

Nefre

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-01-27
Posty: 25
Punktów :   

Re: Update, support!

Dziękuje w imieniu suportu.
bardzo ładne "CV"

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.adachno.pun.pl www.klanenemy.pun.pl www.tlumacz.pun.pl www.ententa.pun.pl www.cs-zjednoczeni.pun.pl