Furion OTS.

Oficjalne forum Furion OTS.

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 2010-10-04 15:24:18

Palixue

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-10-04
Posty: 2
Punktów :   

Skarga na ekipę

Chciałem zgłosić skargę na ekipę jak powyżej napisałem.
No to tak miałem pewną sprawę dla mnie bardzo ważna (było to złamanie regulaminu przez innego gracza).
Chciałem zgłosić to.Zalogował się do gry "Es" i napisał ,żeby w razie jakiś problemów napisać do niego.
No to od razu napisałem do niego.Nie dosłuchawszy mojej sprawy wylogował się z gry (CM powiedział mi,że ma problemy z netem).No to swoją sprawę zgłosiłem do [CM] Elan'ek .Wcześniej napisał:

15:03 [CM] Elan'ek:
Z wszelakimi latwymi problemami piszcie do Es'a, z trudniejszymi (potwory na low expie, zablokowane exp roomy) do mnie.

Wysłuchał moją sprawę ale co z tego jak usłyszałem kilka razy powtórzony tekst mówiąćy "nie" ,a później powiedział ,że nie masz dowodów.Miałem dowody ale co go to obchodziło.Powiedział ,że musi iść expić na rl Tibia.
I co to ma być kogo wy bierzecie do ekipy?
Jak już jest tym Gmem to niech się ogarnie i zacznie pomagać,słuchać.

Mi się zdaje ,że jak usłyszał ,że eSeNUZet jest w to zamieszany to nie chce go banować bo z nim trzyma.

Proszę o zrobienie cos z ekipą (Es to możliwe ,że neta mu rozłąćzyło) ale CM Elanka to naprawde trzeba ogarnąc bo jak ma tego CM to niech coś robi .Jak woli expić na rl Tibi to zabrać mu tego CM i niech ktoś inny go zastąpić.



Proszę o zrobienie coś w tej sprawie.

Offline

 

#2 2010-10-08 13:55:02

 eSeNUZet

Użytkownik

12172135
Call me!
Skąd: Chrząszczyżewoszyce
Zarejestrowany: 2010-09-29
Posty: 33
Punktów :   
WWW

Re: Skarga na ekipę

Otoż Palixue, jak rozumiesz to, że CM trzyma ze mną ?
Przez
to, iż przez 71 tys lv nie dostałem żadnej notki ? Tak?
I z tego co się orientuje to twoje "dowody" to były Dead'y na expie...
Chcesz mieć dowód to zrób takie coś jak " SCREEN " Przedstaw się dokładnie jakiś masz problem i o co Ci chodzi.
I jeszcze jedno Stwierdziłeś, że CM nie chce mnie banować, otóż muszę Cię rozczarować nigdy nie zrobiłem czegoś co by było warte Notki a jak dobrze wiem 3 Notki = Ban i informuje Cie ze nie dostałem ani jednej. wiec do mojego Bana długa droga
.
I jaki problem masz do CM'a ? skoro tylko on potrafi dobrze zapanować nad ta banda idiotów spamujących o itemy i inne sprawy. O twojej gildi już nie wspomnę bo to jest dno dna...  Zresztą sam dobrze wiesz jaką gildie zrobiłeś.
więc jak następnym razem bd chciał coś mi zarzucić miej
dowód nie leżący na expie tylko na zdjęciu.


Ale Ważne Jest To, Że Do Przodu Nadal Krocze,
I Spełniam Po Kolei Wszystkie Wymogi
Pracą Ciężką Tylko Mój Przyjacielu Drogi.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.konohaxcenter.pun.pl www.mc-rpg.pun.pl www.extremespeedway.pun.pl www.wojownicynocyuni8.pun.pl www.sebs.pun.pl