Furion OTS.

Oficjalne forum Furion OTS.


#1 2010-09-04 21:58:56

L.E.U.M.A

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-09-01
Posty: 2
Punktów :   

Dlaczego jedna osoba ma St I gm'a ? .

Założyłem ten wątek bo jestem ciekaw , dlaczego jedna osoba ma St i Gm na jednym koncie . Według mnie to trochę nie sprawiedliwe żeby być tak nagrodzonym .   Wiec chciałbym żeby albo zabrał GOD mu gm'a albo ST.  I żeby był jakiś nowy nabór na St/Gm                 
  Pozdro L.E.U.M.A

Offline

 

#2 2010-09-04 23:28:28

sajal

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-08-30
Posty: 6
Punktów :   

Re: Dlaczego jedna osoba ma St I gm'a ? .

Popieram w 100%!!!

Offline

 

#3 2010-09-04 23:45:28

Soluffka15

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-09-04
Posty: 8
Punktów :   -1 

Re: Dlaczego jedna osoba ma St I gm'a ? .

Ja rowniez ;]

Offline

 

#4 2010-09-05 02:59:39

Elanek

Moderator

Zarejestrowany: 2010-08-29
Posty: 18
Punktów :   

Re: Dlaczego jedna osoba ma St I gm'a ? .

Leuma - Tutora mogę oddac. Powiedziałem Ci już na priv, że to nie jest Twój wybór, oraz powiedziałem dlaczego mam dwie pozycje.

Sajal - Nie rozumiem o co Ci teraz zbytnio chodzi.. Zamieniacie się w grupę hejterów bo ktoś inny jest pozycję (no dobra, parę pozycji) wyżej?

Soluffka15 - Dostałeś ode mnie bana, to teraz, że mam iśc won, bo jestem zły?

Offline

 

#5 2010-09-05 03:03:12

Sprawiedliwy

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-09-05
Posty: 5
Punktów :   -4 

Re: Dlaczego jedna osoba ma St I gm'a ? .

po 1 ST byl jako 1 pozniej byl GM a ze na jednym koncie to chyba sprawa jego i GoDa wiec niewiem o co wam chodzi a po 2 nie popieram naboru na gm /t/ st   gdyz znow zrobi sie syf i bd zbyt wielkie "poswiecenie" ze strony teamu chodzi mi tu o ta stronniczasc ktora byla wczesniej. Mysle ze 1 tut jakby doszedl za zezwoleniem GM'a i Goda dobrze sprawdzony i taki ktory pamaga nie bedac nim znam garstke takich osob... dla mnie temat do zamkniecia gdyz jest bez sensu

Offline

 

#6 2010-09-05 14:23:46

sajal

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-08-30
Posty: 6
Punktów :   

Re: Dlaczego jedna osoba ma St I gm'a ? .

Elanek napisał:

Leuma - Tutora mogę oddac. Powiedziałem Ci już na priv, że to nie jest Twój wybór, oraz powiedziałem dlaczego mam dwie pozycje.

Sajal - Nie rozumiem o co Ci teraz zbytnio chodzi.. Zamieniacie się w grupę hejterów bo ktoś inny jest pozycję (no dobra, parę pozycji) wyżej?

Soluffka15 - Dostałeś ode mnie bana, to teraz, że mam iśc won, bo jestem zły?

Chodzi mi o to ze po jaka holere masz tuta i gma i to na 1 koncie?
I nie zmieniamy sie w hejterow bo np ty 'jestes pare pozycji wyzej' tylko wedlug mnie to jest pojebane zeby miec na 1 koncie tuta i gm...
To jest moje zdanie i chyba mam prawo je tutaj wyrazic, bo od tego jest forum i niewiem po co sie mnie czepiasz.

Offline

 

#7 2010-09-05 16:22:56

Soluffka15

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-09-04
Posty: 8
Punktów :   -1 

Re: Dlaczego jedna osoba ma St I gm'a ? .

Elanek napisał:

Leuma - Tutora mogę oddac. Powiedziałem Ci już na priv, że to nie jest Twój wybór, oraz powiedziałem dlaczego mam dwie pozycje.

Sajal - Nie rozumiem o co Ci teraz zbytnio chodzi.. Zamieniacie się w grupę hejterów bo ktoś inny jest pozycję (no dobra, parę pozycji) wyżej?

Soluffka15 - Dostałeś ode mnie bana, to teraz, że mam iśc won, bo jestem zły?

Ja nie powiedzialem ze masz isc , ze jestes zly. Tylko ze jestes niesprawiedliwy , bo jakies Es dziecko , zrobilo ss;y i koniec... Kasy mi nikt nie odda ktorej stracilem prawda? ... Poprostu to jest zalosne , bo moze akuratnie to zrobil on? Jakis 50 lvl? Ktos noob charem albo cos? Ale on zrobil ss'a i odrazu ja bo Go zabilem i nie mial sie jak zemscic tak? Dlaczego WIELKI HA pff. sie nie wypowie? Panie Es , powiedzialbys cala prawde , ze zrobiles to dlatego ,ze Ciebie zabilem ;] ... Ojj , drogie dziecko tibii. Masakra..

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.sebs.pun.pl www.juhichawla.pun.pl www.extremespeedway.pun.pl www.wojownicynocyuni8.pun.pl www.mc-rpg.pun.pl